Borular

Sanayi Boruları

Sanayi Boruları

Sanayi boruları; sıcak haddelenmiş, dekape edilmiş ya da soğuk haddelenmiş bantlardan yüzeyleri, kromaj ve benzeri uygulamalara uygun şekilde üretilmektedir.

Hassas Borular

Hassas Borular

Hassas Borular; Standart boy 6 metre olup, özel siparişlerde boru çapına göre 4 ila 12 metre arası boylarda teslim edilebilmektedir.

Galvanizli Borular

Galvanizli Borular

Galvanizli borular; çeliği korozyona ve iç ortam nemine karşı korumak için sıcak daldırma yöntemi ile çinkoyla kaplanmış borulardır.

Doğalgaz Boruları

Doğalgaz Boruları

Doğalgaz Boruları; SRM (sıcak çekme) teknolojisiyle normalizasyon işleminden geçirilerek üretilen sanayi borularıdır.

Kazan Boruları

Kazan Boruları

Kazan boruları dış çap 21.3 mm - 88.9 mm, et kalınlığı 2.0 mm - 4.5 mm aralığında TS EN 10217-2 standartına göre 37-8 kalite malzemeden üretilmektedir.

Konstrüksiyon Boruları

Konstrüksiyon Boruları

Konstrüksiyon Boruları; Konut ve sanayi tipi binaların yapımında, makine ve tarım aletleri imalatında,çelik konstrüksiyonun kullanıldığı tüm alanlarda kullanılır.

Siyah Su Boruları

Siyah Su Boruları

Siyah Su Boruları; 50 bar basınca dayanıklı, iç çapaksız, büküm yapmaya elverişli ve korozyona dayanıklı dikişli borulardır.

Galvanizli Su Boruları

Galvanizli Su Boruları

Galvanizli Su Boruları; siyah demir boruların üretim esnasında galvanizlenerek borunun içinin ve dışının çinko kaplanarak üretilen tesisat borularıdır.

whatsapp