Saclar

DKP Saclar

DKP Saclar

DKP Saclar; Slab olarak adlandırılan ve sıvı çeliğin, sürekli döküm yöntemiyle katılaştırılması sonucu meydana gelen, dikdörtgen kesitli yarı ürünün, sıcak haddehanede, sıcak olarak haddelenmesi ile elde edilen rulo veya sac şeklindeki yassı çeliklerdir.

Genişletilmiş Sac

Genişletilmiş Sac

Genişletilmiş Sac Metal tek parçalı yapıya sahip, yüksek dayanımlı ve hafif bir yapı malzemesidir. Piyasada genleştirilmiş metal, gerdirilmiş metal veya baklava delikli sac olarak ta bilinmektedir.

Gözyaşı Desenli Sac

Gözyaşı Desenli Sac

Gözyaşı Desenli Sac daha çok yangın merdivenleri, yürüme yolları, rampalar, makineler, ıslak zemin olabilecek gemi ve deniz kenarı tesisler, basamaklar, dekorasyon amaçlı dış cephe veya yer zemini kaplamaları olarak kullanılmaktadır.

Baklavalı Saclar

Baklavalı Saclar

Baklavalı saclar kişilerin taleplerine göre boyutsal değişiklikler gösterebilir. Bunların yanında dünyada genel olarak kabul edilen bazı standartlar vardır.

Levha Saclar

Levha Saclar

Levha Sac, sıvı halde ki çeliğin devamlı döküm yöntemi ile dondurulması sonucunda meydana gelen dikdörtgen ve kare kesitli ürünün, sıcak haddehanede, sıcak haddelenmesi ile oluşan ve kalınlıkları değişen rulo ve sac şeklinde ki yassı çeliklere denir.

Kalın Levha Saclar

Kalın Levha Saclar

Kalın Levha Sac, slab olarak adlandırılan, kalınlıkları 12,00-50,00 mm araliginda degisen levha seklindeki yassı çeliklerdir. Genel konstrüksiyon, gemi, basinçli kap üretimi, tarim aletleri, otomotiv endüstrisi ve çesitli boru imalatinda kullanılırlar.

Galvanizli Saclar

Galvanizli Saclar

Galvanizli Saclar; Çelik sac korozyon direncini artırmak için yüzeyi çinko ile daldırma veya elektrolitik kaplama yöntemiyle kaplanır

HRP Saclar

HRP Saclar

HRP: Sıcak haddelenmiş rulo sacların HCL (hidroklorik asit) ile temizlemiş halidir. Temizleme hattında yüzeyi temizlenen saclar isteğe göre yağlanabilir.

whatsapp